American cocker spaniel

Vítáme Vás na stránkách zlatého amerického kokršpaněla / Poslední aktualizace 21.6.2010

K a m a r á d i

Ája, Dais a Stella

Ája (Happy-Go-Lucky Gold Altair - černá) a Dais (Daisy Lady Fly Mystery - čokoládově hnědá) jsou naše první kamarádky. Jsou to krásné americké kokřice, které patří mé kamarádce Ivetě Tomečkové z Olomoucka, která má Chovatelskou stanici LADY BEETLE. S Ivetou  i s jejíma holkama objíždíme výstavy a bojujeme o udělení titulů mezi našemi konkurentami a konkurentkami, držíme si navzájem palce a provázíme se na cestách. Ája se stala chovnou fenou v roce 2007 a snad si brzy vybere ženicha a dočkáme se roztomilých štěňátek. Dais je mladá slečna a všechno ji teprve začíná. V prosinci 2007 si Iveta pořídila jako přírustek do smečky krásné pálené štěňátko Stellu (Goloworwz Will Power), je importovaná z Finska.

Adresa na CH Lady Beetle je www.ladybeetle.name 

           


Bony a Ryky

Bony ( Fraser Clarke Heston Lovely Jess´mar) patří Renátě Peniakové z Brna. Je to urostlý trikolorní pes. Často se setkáváme na výstavišti, kde jsme se seznámily.

A je doma - "Ryky" nadějný čínský chocholatý psík. Bony má nového kamaráda a ještě k tomu společníka na celý den i noc. Sluší mu to!

Renča nám fotografuje naše psíky a jejich fotky reprezentuje na svých stránkách, však mrkněte www.americancocker.estranky.cz

      


Jazz a Tango

Kateřina Kovářová má dva energické pálené psy Jazze ( Ch. Xaran Bohemia Baring) a Tanga ( Ch. Free Style Collection Troublemaker). Poprvé jsme se viděly na výstavišti, když vystavovala Jazze. Teď  už Katku uvidíme s obouma pejskama poté, co si pořídila Tanga.

www.jazz.estranky.cz

    


Kája

Káju ( Caroline Picollo Bambíto), tu čipernou blonďatou fenku má moje kamarádka Jana Časnochová. Tato mladá blondýnka si zatím dává výstavní pauzu, ale přesto se těšíme, že by jsme se s ní mohli potkat. Ale uznejme, že obleček do špatného počasí jí moc sluší. :o)

www.chlupatihafici.wz.cz

    


Boreček

Tímto bych chtěla věnovat vzpomínku našemu rodinnému příslušníkovi Borečkovi, který již není mezi námi. Byl to dlouhosrstý jezevčík, náš oblíbený paličatý mazel, který si hned tak něco nenechal přerůst přes hlavu.

      


Borek

Borek je nový člen naší rodiny. Je to dlouhosrstý mladý jezevčík, má rád jablíčka, maso a svého páníčka. :o)

      


Fram

Fram ( Kavalír king charles španěl) spolu s paničkou Pavlou Sperotovou jsou členy Klubu Kirican Olomouc, kde Fram trénuje a soutěží v oboru agility. Tak ať vám to šlape.

         

 


KOK

Tyhle fotky patří k mým nejkrásnějším, nejoblíbenějším a těžko uvěřitelným. Když jsem si Medžu dovezla domů, čekal na něj náš zdatný domácí kocour Kok. Netvářil se moc nadšeně, ale zkamarádili se tak dobře, že spolu spali i v pelechu. A prý pes a kočka nejde dohromady? To by bylo, aby tento mazácký kocour neměl doma autoritu.